Duben 2011

Někdy si říkám, jestli je Lady Gaga opravdu člověk :D

28. dubna 2011 v 17:41 | Christine |  writebook


Ahoj ^^ Dlouho jsem přemýšlela, jak nazvat tento článek, ale tak jak jsem se dívala na videoklip od ní tak mě to znova napadlo.
Viděli jste ten videoklip LG_ Born this way? http://www.youtube.com/watch?v=wV1FrqwZyKw Prostě maras. Asi 3minuty tam něco mele.. a to nemluvím ani o tom jak tam ''rodí'' nebo co! :D Četla jsem si článek v bravo a tam bylo celé vysvětlení toho videoklipu. Ale rozhodně tam nemuselo být tak hnusně udělano že ''rodí'' a 3 minuty čekat než začne písnička. Maras, kam ten hudební svět spěje? :D.
Dneska ve škole v hodině matiky jsem si psala s kámoškou (přes papírky :D). Zeptala se mě jestli bych nechtěla na její blog, jako že bych tam blogovala. (glamed.blog.cz) Souhlasila jsem, bylo by to fajn. Třeba tenhle blog bych měla jako kdybychom se znova rozdělili. Ale celá bych se tam přestěhovala.. No ještě se s ní domluvím a uvidím :).
Dneska jsem si koupila nove BRAVO. Miluju ten časopis :* :). Je tam tolik zajímavých věcí.. třeba jsme zjistila, že rytmus s jeho přítelkýně čekaj dítě.. ale tohle je už asi starší událost, ale já to nevěděla :D.
Zítra jdeme se třídou na nějakou přehradu Morávku (exkurze na Den Země). Takže se aspoň neučíme, i když se mi tam zrovna moc nechce. A máme tam být dost brzo. No dost ne :D 7:25 .. nebo 7:35? Já už ani pořádně nevím. Doufám, že tam aspoň bude prdel.. a ne nuda :/ protože už to že se budeme dívat na nějakou přehradu mě dost nudí :D radši bych šla třeba doo.. aquaparku - kde jsem byla si jen jednou. ( a teď máte všichni otevřené pusy až k zemi, že jste se dozvěděli že jsem na aquaparku byla jen jednou - tohle se mi stáva skoro pořád :D) A to jsem na tom aquaparku byla s holkama z gymnastiky - kde jsem dříve chodívala. teda .. pokud to nebyl sen :DDD. Všichni na aquaparky chodíte že ano.. a všichni si to užíváte zatím co já se můžu spokojit jen s menším bazénem u babičky :D. Proč vlastně nechodím na aquaparky? Protože mi to rodiče nedovlí.. říkají, že je to tam ''hlava na hlavě'' :D Jak jsem byla malinká, tak jsem to nechápala.. ale chápu to - mají o mě starost. Do prde*e má to sakra nevýhodu být jedináček! :D

Tak já mizím.. ještě se možná ozvu. Bye ^^ :)

Rozhodla jsem se, že budu žít věčně, a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo ^^

27. dubna 2011 v 19:29 | Christine |  writebook


Zdravím po druhé :P Zrovna sleduju hokej.. Češi vs. Kanaďané.. prohráváme 4:0 !! Sakra! :D Potřebujeme tam toho Vokouna! Bez něj to asi poděláme. :/ Někteří z vás mají asi radši fotbal, ten já nemám ráda. Je tak pomalý, nudný..! :D Hokej je milionkrát lepší! Ale svůj názor si nechte :D. Před chvíli jsem se doučila dějepis. Teror! Koho zajímá kdo byl nějaký Jan Žižka?! Bylo to dávno..! Pochopila bych, kdybychom psali z něčeho co nebylo tak dávno.. jako třeba druhá světová válka, nebo ták.. ale probírat něco co se stalo před 600ti lety?! :D Bože. Už mám více energie než odpoledne.. už nejsem tak chcíplá i když se mi taky zrovna nechce skákat do stropu. Asi se jdu dívat na různé blogy, inspirovat se, číst články.. a ták. :D Ale.. rozhodla jsem se! Dneska začnu číst druhý díl Upířích deníků. Tak dlouho už se na to chystám, ale nikdy se mi nechce. Ale vím, že když to začnu číst.. tak se do toho začnu a přečtu celou knihu za dva dny. Dva dny? někteří z vás si říkají, že vy byste to dali i za jeden den. Já možná taky, ale mám i jinou práci než číst. Např. blogovat :D. Tak.. já se znova loučím. Bože .. to zní divně.
Ahoj ^^
19:30__ Dali jsme gól!! je to 4:1 :)
19:40__ Další!! :D 4:2 :P

Ticho!! Nevidím! :D

27. dubna 2011 v 15:32 | Christine |  writebook


Ahoj ^^ Všechno mě bolí! :| Nohy, záda, hlava, ruce, zadek, břicho.. asi ze včerejšího tělocviku. A to jsme skoro nic nedělali! Jsem na tom zle. Moc zle :D. Ale nějaký sport se mi nechce dělat. Mám ráda ty chvíle, kdy mám spoustu času.. můžu se dívat celé dny na filmy, seriály a nic mě nežene že mám někde sportovat či co. :D Ani nemám sílu tenhle článek dopsat.. a to jsem se zase chtěla rozepsat. To to počasí.. :D i když tam není nějaká zima. Ani nevm jestli vás moje kidy zajímaj. No. Tak rozhodla jsem se.. že nebudu dělat žádn sport jak jsem už zmínila, ale trochu pozměním jídeelníček a budu cvičit 10-15minut denně - stejně mám pořád čas :). Musím si vytvarovat zadek :P Za 2 měsíce no ani ne pojedu na dovolenou do Chorvatska.. takže si tam neudělám trapas :D. Jdu se dívat na MIOBI. Tak...
se mějte .. ;)

Lůůůzři! :D

26. dubna 2011 v 15:47 | Christine |  writebook


Ahoj :) Jaký byl první den ve škole po prázdninách? :D Pro mě to byl asi nejhorší den! V noci jsem nemohla usnout.. usla jsem až někdy kolem jedné hodiny v noci a tím pádem jsem se moc nevyspala.. sama se divím že jsem se z té postele vůbec dokopala... Ale dnešek nenávidím hlavně kvůli toho, že se semnou skoro nikdo nebavil. Bavila jsem se s klukama.. a občas za mnou přišla nějaká holka a taky se mi stal hroznej trapas. Jední kluci.. mí bývalí kámoši z venku, jsou asi o dva roky mladší než já.. do mě začali hustit otázkami '' Tak co *****?!'' (V hěvzdičkách je jméno mého ex. - nebudu udávat jméno) Prostě.. měla jsem toho dost, ale ti malí hajzlíci se pořád smáli. Tak jak jsem šla domů ze školy.. tak si na mě počkali a šli za mnou. A pořád ty samé otravné otázky ''co *****?! Jak se má?!'' Přitom už dávno vědí že s ním nejsem. Šli jsme kolem hřiště.. a už mě to přestalo bavit tak jsem se otočila a zařvala na ně ''můžete už držet hubu?!'' a natom hřišti tam on byl. Byl tam ještě s kámoši.. a sledoval jak tam jdu.. a jak to do mě pořád hučí. Nechci aby si myslel.. že ho chci. Ne, to ne. Neudělám další chybu. Takže jestli mi někdy na FB napíše .. tak mu to vysvětlím.. a nebo to mám nechat být? Co myslíte?
Po tom, co jsem si uvědomila, že se semnou ve třídě skoro nikdo nebaví tak jsem přemýšlela o jiné škole.. na gympl teď nemůžu.. a bylo by více učení.. což nechci. Protože učení mám dost!! Ale...na jinou školu? Není to zybtečné? už jsem přece jen v sedmé třídě.. dva roky to musím vydržet a navíc mám školu blízko k baráku. Takže dnešek je na nic :/ jak jste se měli vy? :)
Vaše Ch. ^^

Nic velkýho

24. dubna 2011 v 20:02 | Christine |  writebook
Ahoj :). Celý dnešek jsem se dívala na filmy.. nejdříve jsem se dívala na ''Karate kid'' < úžasný film ( chci se podívat do Číny !!), potom na ''Pařba ve Vegas'' < větší kravinu jsem nikdy neviděla! Ani jsem se na to nedodívala.. vůbec jsem se tam ani jednou nezasmála.. prostě trapný film. A teď jsem se dodívala na Vřískot I. Nebyla jsem si jistá jestli jsem ten film už viděla, tak jsem si ho stáhla a rozhodla jsem se podívat se na všechny díly. Takže teď si stahuju druhý díl, ale na to se podívám až po ČS superstár. Co vy? Viděli jste už Vřískot? Já jsem teda zvědavá jestli ta dvojka bude lepší.. protože tu jedničku už jsem kdysi viděla tak mě nic nepřekvapilo. Zrovna jsem zkusila udělat oddělovač. Je to můj první.. nic velkýho.

Comeback :)

22. dubna 2011 v 20:19 | Christine |  writebook


Ahoj ^^, jak jste se tu bezemně měli? Hotový peklo, je to tak? :D. Jsem zpátky s lepší náladou, s novým účesem, s novými zážitky :). Doufám, že tu tentokrát vydržím déle. Ale blog není povinost :). Je nádhrené počasí, celé dny svítí slunce a já se nacpávám tříští a nanukami. :D Toto mi chybělo! Blíží se Velikonoce, OMG! My je (Ne)slavíme. :D Rodiče vždycky nakoupí nějaké ty čokolády ve tvaru králíků apod. ale neotevíráme žádným malým parchantům! :D Tedy tak tomu bylo do minulého roku, kdy mě mamka překvapila a otevřela. Měla jsem sto chutí ji zabít na místě!! :D Trapas. Je to zbytečně traný svátek, jak se slaví u vás? Taky nepouštíte? :)
Dneska je pátek a příjde mi jako by bylo už sobota. Asi je to tím, že máme od středy prázdniny. Úžasný pocit nevědet jaký je den a vůbec se s tím netrápit, jenže stejně to v úterý končí. Musím na to nemyslet a užívat si ! :D Jak se máte vy? :)
Tak se mějte. Čau ^^

Není nápad

7. dubna 2011 v 15:05 | Christine |  writebook


<<<This is me :P
Ahoj :) Po nějaké době se zase ozívám. Říkám si, že je to asi zázrak. Neměla jsem chuť blogovat. Stalo se toho celkem dost co jsem tu nebyla. Nebudu psát co, stejně to tu nikoho nezajímá jak vás znám :P :D. Znáte knihu upíři deníky? Samozřejmě že ano.. je celkém známá :D. Tak jsem přečetla první díl - musím říct že je to fakt dobrá kniha :P Baví mě číst, a to mě baví číst jen některé knihy. Asi dneska.. nebo zítra začnu číst další díl, ale asi to nechám na zítřek. Dneska si do kulturního deníku udělám jednu stránku o jedné knížce co jsem dávno přečetla. Musím se snažit a udělat to co nejhezčí, ale to se mi asi nepovede protože já prostě kreslit ani nic jiného prostě neumím. Jsem neschopná! :D. A co vy? Jak se máte?