Březen 2011

Filmová neděle

27. března 2011 v 20:51 | Christine |  writebook


Ahoj, ahoj! :D Dneska se měnil čas, vyhovuje vám to? Nebo vám to dělá problémy? Mě ne. Jsem ráda, že je dlouho do večera slunce :P. Už se nemůžu dočkat léta. Znáte animáč ''Já, padouch'' ? Tam jsou takové malé žluté ....''příšerky'' :D - Fajný filmík, ale čekala jsem že to bude lepší. No, a kromě tohohle animáče jsem se taky dívala na ''Piraňa'' Co někdy teď bývalo v kinech ve 3D. Nemyslela jsem si že to bude až takový masakr - tak jsem si k tomu filmu udělala večeři, no a málem jsem se pozvracela :D. Ta poslední půl hodina byla snad nejhorší - všude krev. No krev mi ve filmech moc nevadí, ale tady ji bylo fakt moc :D. Víte co nechápu? Že v takovýchle amerických filmech jsou vždycky prsa. No dobře, taky tam šlo o nějakou párty u pláže u jezera - ale až tolik hanebností tam být nemuselo :D Ve chvilkách jsem si myslela že je to porno, takže jsem kontrolovala ať mi do pokoje nevletí rodiče :D. Zítra zase škola, ten víkend mi příjde strašně krátký :/. Musela jsem se učit na dějepis - protože ve čtvrtek jsem ho nepsala, takže ho budu psát zítra. Doufám, že to dám nejhůř na dvojku. Ve fyzice bereme nějaké grafy, tak jsem si musela udělat nějaké grafy jako úkol - OMG! Aspoň, že to není nějak těžké :D. Nejsem zrovna nějaký fanda Ewy Farné, ale včera zpívala s Bendigem v ČS superstár a mě se líbí jaký má hlas. Co vám? Líbí se vám její hlas? Jdu se dívat na ČS superstár :P.
Mějte se :P. Christine.

Noah Elenwood <3

26. března 2011 v 21:15 | Christine |  writebook


Ahoj ^^ Sleduju ČS superstár. Určitě víte kdo je Noah Elenwood známý jako ten američan :D. Ten je ... tak sladkej! Miluju ho! :D Opravdu, ty jeho pohledy jsou tak sexy až roztomilé. :D Týjo, být jeho holkou ... no wow! :D A je z Českého Těšína, to je blízko Frýdku-Místku (<Tam bydlím) až bude mít někde tu koncert - chci tam jít! :D Doufám, že se dostane do velkého finále :P. Jaký máte vy názor na něj? Je podle vás taky tak sladkej a úžasnej ? :D

Dneska jsem byla doma. Bylo venku totiž hnusně, zataženo a pršelo. Ale i kdyby bylo hezky tak bych ven asi nešla. Bylo u vás taky venku tak hnusně? Co jsem doma dělala? Nejdříve jsem si dala sprchu, a šla na notebook - byla jsem na FB a nebo se dívala na Teorii velkého třesku. Krom toho jsem taky trošku tančila a cvičila - někde jsem četla že když máme my holky menstruaci tak je dobré cvičit. Taky jsem si stáhla film ''Já, padouch'' ještě jsem se na to nepodívala, ale asi po ČS superstár se na to mrknu. Odpoledne byl na markíze Harry Potter - ohnivá čaša. (taky vám to zní tak vtipné ve slovenčtině? :D) - u konce jsem usla. No a pak jsem se probudila a začínala ČS superstár. Tak já jdu...

Ahoj, Christine :)

Je to horší než jsem si myslela

25. března 2011 v 19:55 | Christine |  writebook

Ahoj lidi. Tenhle článek nebude moc optimistický - věřte mi. Proč? Mám depku. Už zase! Sice jsem teď louho nic takového necítila.. no, dlouho ne - asi 2 týdny. Jenže včera se něco stalo - nebudu to řešit, jen ..můj bývaly mi napsal že jsem ''moula'' - takhle mi vždycky říkal. Nic! Moc si to beru. Moc si od toho slibuju. Moc mi to vše připomělo. Dobře, takže bych měla si asi zrušit FB - proč? Nechci si takhle ubližovat. Už tak červenám když ho vidím. Trapas!! Doufám, že si toho nevšiml. Ale vysvětlete mi co to má znamenat... šel naproti mě a řekl čus a sklopil oči dolů. Je mi ze všeho na nic protože já na něj čuměla jak na boha. Proč mě tak čím dál tím víc a víc přitahuje - i potom všem co se stalo. Říkala jsem, že to nebudu řešit a zase to řeším - jsem strašná.

Někdo na depresi si dává čokoládu - ale já ne. Já poslouchám Jayk3m. Je to ten NEJLEPŠÍ týpek.

Dneska ve třídě jsme měli specialisty na chováni - něco jako psychologové. U nás ve třídě šikanovaly jednu holku - a ona kůvli toho odešla. Tak, jsme se o tom bavili. No a taky o našem chování abych charakterizovala naší třídu tak jsme = Hyperkativní děcka - jak řekla jedna ta ''psycholožka'' temperamentní. Jenže - já ta temperativní nejsem. Nehoním se po třídě a nekradu ze srandy děckám ve třídě poudra nebo tak něco. Není to pro mě. Radši sedím v lavici a poslouchám hudbu nebo si povídám, jím a nebo jen tak sleduju všechny. Nejsem takové děcko. Ne, nechci se povyšovat nad ostatní - vlastně jsem taky dítě, ale nejsem spíše dětinská. Někdy si připadám jako bych byla mezi čtvrťákama .. a ne sedmákama. Někdy jsou až příliš trapní - ''psychologové'' to vystihli. - NEŘEŠIT!

Cvok, cvok, cvok - nepřestávej věřit

24. března 2011 v 16:46 | Christine |  writebook


Známá firma - nepřestávej věřit
Ahoj :) Mám se? FAJN. :D Co ve škole? Psali jsme dva testy - no vlastně tři, ale ten poslední jsem nepsala protože jsem nebyla minulý týden ve škole. Psali jsme z angličtiny - asi mám za jedna ^^ a z matiky čtvrtletku - možná taky za jedna při nejhorším za dva doufám :D. Zítra máme Pracovky a mám dílny :/ - budeme vyráběh nábytek! Ohromná prdel bude! (ironie) Nechci dělat nějaký nábytek ze dřeva, který si mám sama navrhnout ať na mě radši spadne mrak než tohle! Budu to muset nějak přežít.
Ani nevíte jak moc jsem ráda, že mám blog a můžu sem napsat VŠE CO MĚ NAPADNE.

Chápete lidi, kteří nenáviděj a pomlouvaj jednu holku a jako by se nic nestalo se ze dne na den spolu baví jako nejlepší kámošky. Tohle mě naštvalo! Prostě, jsem ráda že si ta holka našla kámoše, ale když kámoše.. tak ne falešné. No ne? Jaký máte nazor vy? Už jste se s tím někdy potkali?

Dneska je tam ÚŽASNĚ! Svítí slunce... a venku jsem si připadala jako v létě. No nádhera :). Zvedlo mi to aspoň náladu. Sice má v sobotu zase pršet, ale v neděli má být zase krásně tak doufám, že tohle počasí už zůstane ^^. Je u vás taky tak nádhreně?
Krásný slunečný den. Christine :D

Osobní volno končí

22. března 2011 v 14:01 | Christine |  writebook


Krásné úterní odpoledne :P Škoda, že jsem ''nemocná'' :D. Ale zítra už moje osobní volno končí, protože jdu do školy. Při takém to krásném počasí mi to ani nevadí :D Stejně zítra nejsou náročné předměty. Jen se dneska musím ještě naučit dějepis - gotiku na čtvrtek ať mám zítra volno a můžu jít ven :) - pokud najdu někoho, kdo bude ochoten semnu jít :D. No, teď se jdu dívat na TBBT ( the big bang theory) jsem na tom seriálu úplně závislá :D. No, a uvažovala jsem, že se podívám od začátku na How I Met Your Mother.
Krásný zbytek dne. Christine :P

Bruno Mars - Grenade

21. března 2011 v 9:45 | Christine |  MUSIC
Bruno Mars - Grenade

Au, moje koule! (.cz)

20. března 2011 v 21:47 | Christine |  writebook
Dobrý večer :P Jaký byl den? :) Já jsem .. jak jsem už říkala - zevlila u notebooku :D. Dívala jsem se na netu na teorii velkého třesku - jak já ten seriál žeru! <3. A teď se dívám na superstár. Máte v superstár nějakého favorita? Já fandím Simoně (té co vypadá jako Leona lewis) a té Alžbětě. Ty dvě by ROZHODNĚ měly jít do finále. No a z kluků? Samozřejmě reagge boy :P :D a ten američan - připomíná mi Bena Cristovaa :D. Zdá se vám Rytmus taky tak povrchní v některých chvílích.. a že se moc vychloubá, ale stejně ho zbožňuju-no, spíše jeho songy :D.
Zítra a pozítří budu doma, přemluvila jsem rodiče :P. Takže tu budu. Bohužel, byla podmínka že budu uklízet a učit se (vyděrači!) :D. Taky.. nevíte někdo něco o nějaké soutěži na blogu? Strašně ráda bych se do něčeho zapojila, ale ne grafického! Protože grafiku neovládám :D. Kdyby jste někdo něco pořádal, nebo by pořádal někdo koho znáte - tak mi můžete dát vědět :). Sama se teď půjdu podívat, na pár blogů (jako každý večer :D).
Pěkný večer. Christine :P

Anonymní debilové aneb ach ta dnešní mládež

20. března 2011 v 13:48 | Christine |  writebook

No nemá úžasné vlasy? <3 :)

Ahoj ;) Tak .. dobré odpoledne milí zlatí :P Dneska mám v plánu.. ZASE zevlit u notebooku. Přes noc jsem stratila úplně hlasivky - mluvím jak ____. :D Možná, se mi podaří přemluvit mamku ať můžu zůstat ještě 2 dny doma. Protože v úterý jedou všechny holky z naší třídy na soutěž o slonech do Zoo Ostrava - NUDA! A vůbec se mi nechce nic o slonech učit.

Chápete ty primitivní anonymní debily? Normálně, k jednomu článku mi napsali 2 lidé. Že jsem blbka a nějaké také kecy - ani mě neznaj ( k smíchu :D). A druhý tam něco psal že je to trapný článek apod. A ten druhý člověk se vydával za 2 lidi. Pane bože xD to je primitivní jak od 3 letého fracka. Copak ti lidi neví, že mě se ukazuje kdo z jakého počítače píše? Faakt trapas. Smazala jsem ty komentáře.. kdyby jste se náhodou chtěli podívat, protože nestojím o takové trapné komentnáře - možná si někteří myslíte, že neunesu kritiku. Né, tak to fakt není. Jen já prostě nechci mít takové negativní komentáře (ještě k tomu tak primitivní).

Tak se mějte. Christie. ^^

Katastrofa v Japonsku - ani celebritám není lhostejná

20. března 2011 v 9:35 | Christine |  news


Určitě jste už o tom slyšeli. O té strašné katastrofě v Japonsku - zemětřesení > tsunami > výbuch jaderné elektrárny. Já to s nimy hodně prožívám, když o tom mluví ve zprávách dívám se na to a je mi jich líto. Nejen mě, ale i snad celému Světu není tahle katastrofa lhostéjná dokonce ani celebritám.

Se posrali?

19. března 2011 v 14:26 | Christine |  writebook


Ahoj ;D lidi. Všimla jsem si, že už je to tu živější než před 2 dny. Ne moc živý, ale na rozjdezd dobrý. Musím to tu ještě vyšperkovat ;DD No, takže teď tak různě brouzdám po blogách a dívám se a čtu články. Za chvíli tam bude Harry Potter III. :P :D Dlouho jsem to neviděla, takže se na to pak asi podívám. Včera večer jsem byla na FACEBOOKU a jedna holka tam dala video.. tak jsem si ho pustila, a .. našla jsem to. Našla jsem to, co mě vystihuje od začátku a do konce. Nechápala jsem to, jakto že v tom videu všechno vystihlo to co za poslední 2 měsíce cítím. Takže, vám chci ukázat tohle video ať všichni víte co cítím.

Animace - Teorie velkého třesku

19. března 2011 v 9:35 | Christine |  other
No není to dokonalé? :) Tohle se Delineate opravdu povedlo ;)

Vypůjčeno:

Jsem spokojená

18. března 2011 v 21:54 | Christine |  writebook


Ahoj, ahoj! :) Takže, určitě jste si někteří všimli.. toho nového designu. Líbí se vám? Mě moc :) Je světlý a takový ne moc složitý. Konečně jsem spokojená. Musím toho tady ještě pár zařídit, ale už mám skoro hotovo.

Dneska jsem celý den zalezlá u notebooku a kolem sebe mám posmrkané kapesníky - jsem fakt marod :D.

Nevím jak u vás, ale u nás začalo teď večer sněžit :(. A to už jsem se těšila, že bude jaro.. teplo.. apod. a zase nic. Doufám, že to brzo roztaje ale fakt brutálně tam chumelí. Budu se muset modlit... ne seru na to, nechám tomu volný průběh :D.

Zrovna se dívám na Kameňák, strašně bomba film.. :D Znáte animáč ''hledá se Nemo''? Tak to je snad ten nejlepší animáč :P ty hlášky tam.. fakt jsem se málem pochcala smíchy. Je to starý, ale dobrý! Joo.. a taky jsem si stáhla jeden animáč.. Gnomeo&Julie - je to nový animáč, takže ho mám s titulkama. Zatím jsem se podívala jen na půlku.. jo bylo tam pár hlášek, ale že by to bylo něco úžasnýho to se říct nedá. Tak já se jdu dívat na nějaké blogy...
Mějte se. Christine.

Rýma je svině!

16. března 2011 v 20:02 | Christine |  writebook
Dobrý večír :P. Mám se fajn, až na to že jsem nemocná :/. Včera jsem měla horečky takže jsem šla ze školy po druhé hodině domů. Víte co nechápu? Asi po roku jsem poprvé nemocná a holka co je nemocná asi každý měsíc mě nazývá simulantkou. Řeknu to takhle, jebu takové lidi. Zrovna se dívám na MTV - šance na lásku. Joo.. a mimochodem, přemýšlím nad tím že blof změním. Jak? To opravdu nevím. Že bych udělala vše znova? Nebo že bych udělala blog na něco zaměřený? jenže, pokud bych chtěla blog .. např. dívčí blog, různé rady, nápady apod. tak kdo by to četl? Nikdo sem nechodí, takže by to bylo možná zbytečné radit ''nikomu'' a zbytečně se snažit. Takže, nevím :/. Možná kdybych sehnala spolublogerku, který by mi to pomohla rozjet. Tak já jdu, možná to půjdu změnit. Kdo ví..
Mějte se. Christine.

Katy Perry - E.T

12. března 2011 v 18:44 | Christine |  MUSIC
Katy Perry - E.T

Víkend.

12. března 2011 v 15:52 | Christine |  writebook

Ahoj lidi ;D Takže.. já jsem zpět! Aspoň myslím.. že odteď tu budu SKORO každý den :). Ten ''design'' co je momentálně nastavený tu je dočasně, dokud něco si něco neobjednám. Zrovna se dívám na Harryho Pottera II. na markíze. Dlouho jsem Harryho Pottera II. neviděla.. Když už jsem u toho Harryho Pottera tak jediné co na něm nechápu je.. že první díl a druhý jsou takové rodiné a ty ostatní už jsou pro starší. Pro některé je to jakože SUPER, ale já si myslím.. že Harry Potter byl lepší jako rodiný film. Tento víkend si chci odpočinout, jen tak zevlit u televize.. jako minulý víkend :D. Poslední dobou o víkendech jenom odpočívám a ven chodím jen občas. Zítra jdu k babičce, po nějaké době konečně :D. Chodím tam ráda, protože.. babička bydlí na vesnici a s ní tam bydlí i moje sestřenka, bratránci, teta, strejda, jeden můj mladší strejda kterému je 16 (ale já ho ''strejdo'' vůbec neoslovuju, jen jménem) a můj nevlastní děda. Moje babička patří k těm babičkám, které mají rády tak MOC zvířata. Má takovou malou zoo. :D To by jste museli vidět. Tak já jdu, ještě si zajdu na FB a půjdu se asi najíst.
Mějte se . . .

Název článku zmizel po jeho zveřejnění

1. března 2011 v 19:06 | Christine |  writebook


Ahoj ^^Vůbec si nevšímejte toho titulku. Nejtěžší je vždycky vymyslet titulek, a ten se mi dneska vůbec nechce vymýšlet :D. Takže.. začnu takhle. Dneska jsem ''marod'', ležím v posteli celý den a je mi nějak divně. Když se postavím tak se mi točí hlava, když ležím pobolívá mě břicho. Takže jsem si aspoň celý den odpočinula a udělala pořádek v mobilu. Taťka říkal něco, že zítra možná ještě zůstanu doma.. takže 2× hurá! :D Sice nemáme zítra nějaké extra předměty.. ale nechce se mi, aspoň ještě jeden den si odpočinout. Zkoušela jsem tu dávat dneska i různé designy, ale žádný jsem nedokončila bo mi tu buď něco nešlo, nebo to bylo až moc složité :D. Takže jsem tu hodila něco na rychlo a asi si u někoho design objednám. Tak já jdu,... zdár ;D