Únor 2011

WTF?

27. února 2011 v 21:30 | Christine |  writebook
Ahoj :) Takže, jsem tu zpátky z lyžáku. Bylo tam úžasně <3 klidně bych si to ještě zopakovala. Naučila jsem se lyžovat, poznala jsem úžasné lidi, zlepšila si aspoň na ten týden náladu. Prostě UŽASNÝ týden. Ale vole za ten týden co jsem tu nebyla, jako by se změnil Svět. Blog.cz je úplně jiný.. nechápu proč to změnili. Snad si zvyknu :/. Moje kamarádka je jako někdo jiný.. nechápu co to z ní je. Copak sem přijeli mimozemšťani a vše změnili? :D. Asi si budu muset zvykat. Zrovna se dívám na superstár, ale je tam reklama takže poslouchám Jayk3m. Jak já ho žeru <3. A dokonce jsem si nějak oblíbila Rytmuse. Zalíbila se mi písnička ''všetko má svoj koniec'' a ''daj mi eště jednu šancu''. Zítra jdeme se školou na bruslák.. těším se. Jenže, bude tam i můj EX. Kurva! Proč já? Už tak se z toho sotva dostávám.. sice už je to lepší.. ale je to pro mě těžké a teď tam ještě bude. No dobre, nebudu tu rozepisovat mé pocity :D. Před chvilinkou skončila reklama na nově. Ty vole!! Ti lidi jsou fakt maras někteří .. Debyli a velkým D a tvrdým Y!! :D Já to seru. Jdu si nachystat věci na zítra a pak sledovat TV. Mějte se... ;D

Konec? Ne, jen menší pauza.

20. února 2011 v 10:05 | Christine |  writebook
Ahoj ;D Nebyla jsem tu, já vím.. možná si někteří začli myslet že končím, ale ne..  nekončím. Jenomm menší pauza, aby mě ten blog nepřestal bavit. Zrovna jsem si dobalila. Asi si říkáte.. co dobalila? Někam snad jedu? ano, jedu.. jedu na lyžák :P :) Za 40 minut je sraz za školou, takže už mám zabaleno všechno ve crosně lyže nachystané a přilbu připnutou..Nehorázně se těším, budu tam do pátku. Takže, v sobotu možná už i v pátek se ozvu. Takové malé rozloučení... takže ahoj, a mějte se krásně ;D

Čas, změnit život.

11. února 2011 v 18:34 | Christine |  writebook
love.
Ahoj ;D. Tak jak se vám daří? Zajimavé, když tuhle otázku položím stejně mi na ni nikdo neodpoví :D. Tak to se ani ptát nemusím, i když je to zdvořilost.. a co. :D Já se mám dobře, až na pár věcí.. jakých? To vám neřeknu. Jenom jednu a tu hlavní.. chybí mi opora. To je jak z té nové písničky od Jayk3m. Jeho písničky miluju čím dál víc. A tu jeho poslední asi nejvíc. 
Zrovna si stahuju film - škola života. Zahlédla jsem reklamu a ukázky tady na blog.cz tak mě to celkem zaujalo. Uvidíme jaké to bude. A co vy? Viděli jste to už?
Nebudu se moc rozepisovat.. má nálada není moc úžasná tak ať na to nedoplatí tenhle článek ;)
Tak se mějte..

Chci sluchátka ROXY <3

10. února 2011 v 12:34 | Christine |  writebook
kiss
Ahoj :D Tak, včera jsem neměla moc náladu, takže ten článek nebyl moc.. moc fajn :D. Takže, jsem se rozhodla to napravit tímhle článkem, ale samozřejmě děkuju těm, kdo se mi snažili poradit, pomoct a soucitit. Potěší to..

Ano, chci sluchátka ROXY ty velké.. barvené.. proč? Sama nevím, jsou prostě .. strašně ''Cool'' nenávidím to slovo, ale nevím jak ty sluchátka vystihnout :D. Jestli se chcete podívat jaké.. tak tady.
No nejsou úžasné? Jsou i v oranžovo-růžové barvě, ale tyhle zelené-modré se mi líbí více. Jenže stojí něco kolem dvou tisíc. Takže na ně můžu zapomenout :D. Smůla, stejně spíše chci kočku. Jako.. mazlíčka, bože mluvím jak rozmazlený fracek, a to já nejsem! Nebo jo? Sama už nevím kdo jsem.. poslední dobou se měním, ale to už je jiný list. :D 

Ne, ale teď vážně, přála bych si strašně koťátko, mamce už jsme o tom říkala a bavily jsme se o tom. Neříkala že je to nemožné, ale taky neříkala že mi ji koupí.. :D Asi se s mými rodiči domluvím, že ji budu chtít když budu mít třeba na vysvědčení jen 3 dvojky. Hm.. možná by to šlo, ale další vysvědčení je ještě hodně daleko. Snad se mi je podaří přemluvit.

Dneska jdu nakupovat. Nakupovat oblečení na lyžák, který se blíží. Jedu tam 20. února. Lyže už mám zarezervované a zbytek výbavy taky. Nikdy jsem na lyžích nestála.. doufám že se nezabiju :D. Musím si ještě pořídit oteplováky, rukavice a čepici. Na boty seru, vezmu si kozačky (od mamky) :D. 

Ještě bych se tu rozepisovala, moc mě to baví.. ale je mi jasné, že když tenhle článek bude moc dlouhý tak to nikoho bavit číst nebude. 
Tak se mějte...
Báy~

Mléko s kokosem? Už nikdy!

9. února 2011 v 17:16 | Christine |  writebook
Christine
Čáo! :D Tak, jak se dneska máte? Já se mám fajn. I když.. mám (ZASE) svý chvílky deprese. Už mě to štve! Nedokážu se vzpamatovat. Já totiž, no, je to měsíc co jsem se rozešla se svým klukem. Skoro každý den ho vídám ve škole.. sice máme teď ty prázdniny, ale musím na něj KURVA myslet :( Já už fakt nevím, uvědomuju si své chyby, ale nedokážu to přiznat. Sice, to nebyla hlavně moje chyba, ale to už je dávno jedno. On má teď holku, a ta holka ..je moje bývala kámoška, teď už se ani nezdravíme. Říkám o ni, že je lehká holka, protože už prý teď ve 13ti není pana. Bože! Proč je to tak zkurveně složité. Už dost, nebudu tu psát mé pocity. STOP! Já se s tím musím vyrovnat.

Dneska jsem byla v čajce s moji nejlepší kámoškou, Anet, Tomem a Adamem. Všichni až na moji nejlepší kámošku jsou z mé třídy. V čajce to stálo celkem za hovno. Proč? Protože jsme si objednali nějaký hnus, který nikdo nevypil. Hlavně to co jsem měla já a Tom bylo totálně hnusný.. něco jako mléko s kokosem a tunou cukru. Fuj! :/ Pak jsme byli venku a tak různě se procházeli. Nevím, asi se někteří styděli a vůbec nemluvili. Já se snažila mluvit a být v pohodě, ale někdy ty moje chvilky. Asi v půlce cesty jak jsme šli z čajky volala moji nejlepší kámošce ta lehká holka a její kámoška. Samořejmě byly v Bašce, takže tam byl i můj EX. Mrzelo mě to, asi celý zbýtek cesty se tam vykecávaly. To mi nevadilo, mě vadilo že volají zrovna ony :(. 

Přišla jsem domů a teď si pouštím písničky, snažím se nemyslet. Snažím se zapomenout. Protože jsme venku byli v parku, tam kde jsem se s mým EX potkala. Tam, kde to všechno začlo.. já už nemůžu prostě dál. Promiňte, tenhle článek je moc pesimistcký a depresivní :/ ...


Šel vtip, zakopl o vtip a bylo po vtipu.

8. února 2011 v 12:58 | Christine |  writebook
.

Čau, čau! :D Normálně se nám včera začalo dýmit z počítače.. tak ho taťka vypnul a byl na něj napojený i internet.. takže jsem se s mým notebookem nemohla napojit. No, myslela jsem že umřu nudou! :D Jsem na tom internetu tolik závislá, že už to není normální :D. Teď se mi podařilo se připojit, ale kdo ví na jak dlouho :D. 

Znáte tu telenovelu ''Tisíc a jedna noc'' ? Myslela jsem si, že je to úplně totální kravina jako ''Esmeralda'' apod. :D Ale spletla jsem se, náhodou je to fajn. S mamkou to úplně žravě sledujem :D... připadám si jako nějaká stařenka. 

Dneska, budu doma. Asi budu hrát TS2. Ještě nevím.. a pokud se mi to podaří tak tu budu, ale kdybych tu nebyla tak se prostě nedivte. :D 

Tak se mějte, jdu se podívat po pár blogách a pak spátky hrát The Smis2.
Báy~

Vyčůrat, pomodlit a spát.

7. února 2011 v 18:13 | Christine |  writebook
summer

Ahoj, ahoj! :D Toho titulku si prostě nevšímejte, normálně ho přehlížejte, nemá totiž s článkem vůbec nic společného :D. Blbější název, mě snad už ani napadnout nemohl :D, couž.

Dnes jsem byla venku, páni.. všude slunce, s rozepnutou budnou jen tak sedět na lavičce a jíst polaretu ( Polareta=zmrzlý led, něco jako nanuk) co víc si přát.. snad ještě nějakého kluka mít vedle sebe a připadám si jako v ráji :D.

Zrovna si stahuju film ''TUPÍŘI'', znáte jako Vampire Suck ale v češtině. Takže, za půl hodiny mi začínají simpsonovi na prima cool a po nich se půjdu podívat na ty Tupíry :D. Nechápu proč tomu dali tak blbý název v češtině. Ten název mi připomíná pilník na nehty.. fakt :D.

Musím vám všem poděkovat za tu ohromnou návštěvnost. Opravdu, nikdy jsem takhle brzo (na začátku blogování) neměla takovou vysokou návštěvnost. Pro některé z vás, je to málo.. ale pro mě je to jako nebe. No, samozřejmě mi nejde jen o tu návštěvnost ale spíše o komentáře, které tu taky nechybí. Mám vás moc ráda... ( ani nevím komu to říkám :D ).

Dneska jsem poznala i fakt super blogy, dívala jsem se po různých a ještě různějších blogách ( nebo jak se to vlastně skloňuje :D) a fakt mě některé blogy zaujaly, jenže jsem narazila i na ty blogy, které mi braly dech.. například když někdo píše jeden článek za druhým co 2 minuty. To, ani nikdo nestihne přečíst. Prostě maras ty dnešní blogy :D ( v dorbém, i zlém).. :D

Tak já jdu na WC nebo to vážně nevydržím,  pak si sehnat něco k jídlu a nakonec se dívat na ten můj nejoblíbenější seriál The Simpsons <3
Báy

Pict on theme - crazy & cute

7. února 2011 v 12:58 | Christine |  pictures

179657_121507197922728_113212508752197_153895_5525191_n_large

Name : Crazy & cute
I like to : 85%
from : weheartit.comDobré ráno :D

7. února 2011 v 11:45 | Christine |  writebook
South Park

Dobré ráno,.. i když Ráno? Nějak pozdě že? Couž :D Vstávala jsem před chvílí, tak mi to ještě moc nemyslí :D. Včera večer jsem se dívala na South Park - peklo na zemi. Tak, jako viděla jsem to jak jsem byla menší.. a to jsem to ještě moc nechápala a můj názor teď je že to mohlo být lepší. Většina lidí to sleduje jen protože se tam mluví sprostě.. a co je na tom? No, prostě mě ten film moc nezaujal i když tam byly chvíle kdy jsem se fakt smála :D. Dneska jdu ke kámošce, teda aspoň myslím.. včera jsme se o tom bavily takže uvidíme. Zrovna snídám.. (což nedělám dost často), mám bábovku a kakao Nesquik či jak se to píše :D:D. Mňam! připadám si jak 5ti leté dítě :D. Couž. Tak, já se jdu dívat na blogy ostatních. Bay~

Jayk3m - Poslouchej své srdce

6. února 2011 v 20:10 | Christine |  MUSIC
Jayk3m - poslouchej své srdce
Tahle písnička je prostě dokonalá :] <3Nový začátek :]

6. února 2011 v 19:38 | Christine |  writebook
Christine

Takže ahoj! ^^ Tímhle článkem Vás chci přivítat na tomhle blogu. Co mám v plánu? Takže, tento týden .. teda od zítřka (pondělí) až do konce týdne bych to tu chtěla rozjet.. najít par affilates a zapojit se do nějaké soutěže. Doufejme, že tento blog bude mít uspěch. Design dělala moje kámoška.. z blogu
Nenapadanasnazev.blog.cz. Jsem ji moc vděčná.. moc se mi ten design líbí :). Nu, tak já se jdu podívat na pár blogů .. a ještě se uvidí.. báy~
PS: Na té fotce jsem já, byla bych ráda kdyby ste nekopírovali ^^

GRAPHIC

6. února 2011 v 16:33 | Christine |  GRAPHIC
GRAPHIC?
Tuhle grafiku nedělám já. Zde budou grafické výtvory ostatních...


BLOG

6. února 2011 v 16:29 | Christine |  BLOG
WHAT IS A BLOG?
Tento blog je spíše něco jako deník adminky Christine (kdo je Christine viz. rubrika MYSELF). Bude zde ale spoustu dalších věcí jako obrázky, hudba, grafika apod. Ale blog je zaměřen více jako deník. Kdy byl tento blog založen? 6. února 2011
Proč byl založen? Protože se Christine doma pořád nudí, hlavně přes zimu. 
Doufám že se ti tu bude líbit PEACE ^^ 


MYSELF

6. února 2011 v 16:18 | Christine |  MYSELF
WHO IS CHRISTINE?
Mé opravdové jméno je Kristýna. Mám 13 let a bydlím v F-M. Chodím do 7.B. Miluju hudbu, tanec, přátele, rodinu taky seriály jako je HIMYM, TBBT, MIOBI... Patřím mezi ty Fejsbůkové maniaky co u té stránky FACEBOOK tvrdnou skoro pořád, ale taky chodím ven < to je asi moje nejoblíbenější záliba. Myslím že je to už o mě vše viz. můj deník ^^
kontakt - email - belift@email.cz
- facebook - Christine Orisková
- icq - 418796117